• +38 ( 095 ) 096 00 20
  • +38 ( 096 ) 414 04 44
  • +38 ( 095 ) 096 00 20
  • +38 ( 096 ) 414 04 44
  • обробка замовлень
  • пн-пт: 9-00 - 18-00
  • сб: 9-00 - 15-00
Кошик
Інтернет-магазин інструменту та обладнання для обробки каменю STONE TOOL пропонує широкий асортимент товарів для обробки натурального каменю: від сегментних алмазних пил до засобів по догляду за каменем. Кожен вид товару перевірений на предмет відповідності умовам українського ринку і має оптимальне співвідношення ціни і робочих характеристик.
В нас Ви можете купити:

ГРАВІРУВАЛЬНІЙ ІНСТРУМЕНТ

Наконечники алмазні для гравірувальних верстатів і ручних гравірувальних машинок, голки (спиці) з твердосплавними (побідитовими) наконечниками для художніх робіт, скарпелі, закольником твердосплавні, фрези для скульптурних робіт. Ручні гравірувальні машинки розміщені в розділі ОБЛАДНАННЯ.

ВІДРІЗНІ КРУГИ

Диски відрізні з алмазним ріжучим шаром (сегментні або типу турбо) для різання каменю за допомогою ручних машинок. Діаметр дисків від 66 мм до 230 мм.

ОБЛАДНАННЯ

Устаткування для обробки природного каменю. Гравірувальні верстати, машинки для фасонної обробки, ручні машинки.

ПИЛИ ДИСКОВІ

Сегментні пили для різання і окантовки природного каменю на стаціонарних верстатах. Діаметр пил від 350 мм до 3000 мм.

ДОВІДНИКИ, КАТАЛОГИ

Каталоги пам'ятників, довідники, журнали.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Навушники, окуляри, респіратори, спецодяг.

ФАСОННИЙ ІНСТРУМЕНТ

Бури (свердла), головки гравірувальні (для скульптурних робіт), голки твердосплавні, для нанесення зображень на камінь, чертилки (алмазні та твердосплавні), скарпелі, круги алмазні заточувальні, фрези профільні (для фасонної обробки кромок), фрези торцеві (плоскі).

ХІМІЯ

Воски, кристалізатори (для посилення блиску каменю), імпрегнанти (захист каменю від води, жирів), клеї, шпаклівки (для зарівнювання тріщин), фарби, барвники, пасти полірувальні, порошки полірувальні мікролюкс, окис хрому і т.п.), засоби по догляду за каменем.

ШЛІФУВАЛЬНО-ПОЛІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ

Алмазні головки шліфувальні для ручних і автоматичних полірувальних верстатів. Діаметр від 160 до 320 мм. Змінні робочі елементи для алмазних головок, повсть (фетр), шарошки абразивні (для ручних і автоматичних верстатів), шліфувальники на гумовій основі (народна назва «пухирці») діаметр 160 - 320 мм, шліфувальники полімерні діаметр 160 - 320 мм, круги шліфувальні на текстильній основі (липучки) діаметр 50 -150 мм, кріплення (тримачі) для липучок.

ХУДОЖНІ ЕЛЕМЕНТИ

Вази з природного каменю, хрести з каменю, лампади (камінь і метал), металеві елементи (букви, хрести, квіти і т.п.) з кольорових сплавів.

Обробка природного каменю - багатокроковий технологічний процес, в якому використовуються різні типи інструменту та обладнання для кожної з стадій, починаючи від видобутку блоків в кар'єрі до шліфування або полірування готових виробів з каменю. Навіть після придбання остаточного товарного вигляду, вироби з природного каменю вимагають належного догляду за допомогою хімічних засобів для обробки поверхні.
Ми пропонуємо реально працюючий, перевірений інструмент (алмазний, абразивний, твердосплавний) для обробки каменю різних виробників: від провідних світових брендів до «робочих конячок» виробництва КНР.
Ми пропонуємо інструмент, в якому ми впевнені. Постійний зворотний зв'язок з каменеобробників дозволяє нам визначити найбільш оптимальний і функціональний набір інструменту і обладнання для кожного виду каменю.
Важливим критерієм вибору інструменту для обробки каменю є ціна.
Більшість позицій в нашому каталозі пропонуються за цінами виробників.